fbpx

BEZPŁATNY WARSZTAT

Kobiecy Biznes Bez Granic

czyli jak stworzyć i rozwinąć rentowny biznes z duszą, który można prowadzić z dowolnego miejsca na ziemi

Czego się dowiesz:

N

Jak wybrać odpowiednie "miejsce marzeń" do życia bądź spędzania części roku i prowadzenia biznesu;

N

W jakich branżach najłatwiej rozwinąć biznes bez granic i czego do tego potrzebujesz;

N

Od czego zdecydowanie nie zaczynać tworzenia biznesu bez granic (przeciwnie do powszechnej opinii);

N

Jak wybrać właściwy model biznesowy oraz formę prowadzenia działalności (freelance, własny biznes w trybie nomadki, czy biznes lokalny w "miejscu marzeń");

N

Jakie aspekty prawne i podatkowe należy wziąć pod uwagę przy prowadzeniu biznesu w podróży/w "miejscu marzeń";

N

Największe wyzwania życia i pracy w podróży/w "miejscach marzeń", o których nikt ci nie powie (i jak sobie z nimi radzić).

DOŁĄCZ BEZPŁATNIE

Wtorek, 6 czerwca 2023, godz. 18:00

Hej, jestem Ania

Jestem mentorką kobiecych biznesów, strategiem marketingowym, certyfikowanym life coachem, instruktorką jogi, mistrzem NLP, praktykiem hipnoterapii i edukatorką w zakresie czakr i pracy z energią. Moją misją jest wspieranie kobiet w budowaniu i rozwijaniu biznesu z duszą.

Przed wejściem na tę ścieżkę, przez blisko dekadę zarządzałam marketingiem w start-upach i dużych międzynarodowych korporacjach, takich jak IKEA, zanim w 2015 roku rzuciłam pracę na etacie i wyruszyłam w podróż dookoła świata. Po roku bycia w drodze nie wyobrażałam sobie powrotu do starego życia — chciałam robić coś, co z jednej strony zapala moje serce a z drugiej pozwoliłoby mi nadal cieszyć się wolnością i podróżować. Założyłam więc własną firmę w obszarze rozwoju, szkoleń, coachingu, pracy z energią, jogi i medytacji. Tak powstała moja globalna marka Miannah.

Po kilku latach połączyłam wieloletnie doświadczenie marketingowe z wiedzą o prowadzeniu własnego biznesu i od 2019 wspieram kobiety na całym świecie w kreowaniu życia na własnych warunkach, pomagając im tworzyć i rozwijać biznes w branżach kreatywnych, coachingu, doradztwie, terapii, medycynie alternatywnej, jodze i szeroko pojętej edukacji.

Ścieżka ta pozwoliła mi odwiedzić ponad 60 krajów i zamieszkać w wielu “miejscach marzeń”, takich jak Tajlandia, Hawaje, Arizona, Sri Lanka, Kolumbia czy Ekwador, jednocześnie spełniając się zawodowo i realizując swoje pasje, do których należą m.in. tańce latynoskie. Zapraszam cię na warsztat!

LET’S CONNECT!

hello[@]miannah.com